Pro zdravý a pohodový krok

Objednejte se v čas,ať nožky nebolí a nehty nezačnou dělat dírky v ponožkách :) Čekací doba je někdy i měsíc.

V nabídce máme SPA zábaly káva a čokoláda.Také zábal Balbcare obsahující 7 aktivních vyživujících látek nejvyšší kvality.

 ÚČINNÉ LÁTKY KÁVA- zdroj přírodního kofeinu. Působí jako povzbuzující prostředek, zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, detoxikuje, zrychluje lipolýzu. Vzhledem k přítomnosti polyfenolů neutralizuje volné radikály zodpovědné za stárnutí kůže. Stimuluje zvýšení buněčné energie k získání schopnosti regenerace a správného fungování. Zesvětlující a omlazující účinek. Chrání pokožku před toxickými radikály a zabraňuje takzvanému "Urban stresu", vysoce hydratační.

ÚČINNÉ LÁTKY ČOKOLÁDA- stimulující pachové smysly .Stimuluje produkci endorfinů - tzv.. hormonů štěstí. Vyhlazuje, uvolpuje a posiluje pleť. Použitím přírodní samoopalovací složky - erytrulozy, jemně a plynule zlepšuje tón pleti. AKTIVNÍ SLOŽKY: KAKAOVÉ MÁSLO - má kompletní biokompatibilitu s lidskou pokožkou, takže je dobře přijatelné. Zahrnuje mimo jiné. antioxidanty, vitamíny a mastné kyseliny. Obsahuje cenné prvky: draslík, hořčík, vápník a železo, stejně jako kofein a theobromin. STIMU-TEX ® - rostlinný komplex s čistícím účinkem. Působí protizánětlivě, zklidpuje, obnovuje kožní bariéru lipidů- ECHINACEA - třapatka nachová, má protizánětlivý účinek, urychluje hojení a regeneraci pokožky. Stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové, stimuluje obnovu kožních buněk. Má přirozený samoopalovací efekt.

ÚČINNÉ LÁTKY Balbcare- Zvláčňuje, vyživuje a zpevňuje kůži a nehty. 7 aktivních vyživujících látek pro krásné nehty a nohy v jednom produktu. Tato inovativní formula obsahuje: - Extrakt z tea tree (z Austrálie) - má léčivé, výživné a antimykotické vlastnosti - Změkčující složka - na nehtovou kůžičku - Kalcium - na vyživení přírodních nehtů - Keratin - posilňuje přírodní nehty, podporuje jejich růst a zkrášluje jejich vzhled.Alantoín - má výrazně hojivé a regenerační účinky, výborný na unavené nohy - Přírodní extrakt ze stromu Hammelis - rostlina s uklidňujícími a léčivými účinkami